AMATÖR DE HAFTA SONU HEYECANI

Yerel Amatör Ligde 21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.

Ligi müsabakaları programı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Tertip Komitesi; TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı’nın çağrısı üzerine bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 17 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 17:00’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonu’nda Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurrahman Akbaba ile birlikte önemli kararlara imza atıldı. Hafta sonu oynanan müsabakalar tescillendi. Müsabakaların tescillenmesinin yanı sıra önemli kararlar alındı.

MÜSABAKALAR TESCİLLENDİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısında Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurrahman Akbaba, Erdal Koyuncunun katılımı ile 17 Aralık 2018 günü saat 17:00’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonu’nda 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakalar doğrultusunda oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline karar verildi. 21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına karar verilirken bazı takımlara ise ceza yağdı.

15.12.2018 tarihinde oynanması gereken 1920 Maraşspor-AS VEFA U13A Ligi müsabakasında AS VEFA Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2018/2019 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21 hükmü gereği AS VEFA Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 250.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına; Elbistan Belediyespor Kulübünün Komitemize vermiş oldukları dilekçelerinde Elbistan Belediyespor-Arsan Sümerspor U15 Playof müsabakasına gelmeyeceklerini beyan ettiklerinden müsabakanın programdan kaldırılmasına; Arsan Sümerspor-AELspor U19B müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine; U13 Playoff Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine; 2018/2019 Sezonu U14 Ligi Fikstür çekimi 24 Aralık 2018 tarihinde saat 16:00 da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına karar verildi.

 

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BELEDİYE 21.12.2018 19:00 U19A MARAŞSPOR EDELERSPOR
2 BATIPARK 22.12.2018 11:00 U15 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 22.12.2018 15:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR ŞANLIURFA GENÇLİKSPOR
4 MERKEZ 1 22.12.2018 11:00 U19B ANADOLU GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
5 MERKEZ 1 22.12.2018 13:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
6 MERKEZ 1 22.12.2018 15:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR
7 BELEDİYE 22.12.2018 11:00 U19A FERHUŞ KARACASUSPOR 1920 MARAŞSPOR
8 BELEDİYE 22.12.2018 13:00 U19B KÜMBETSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
9 BELEDİYE 22.12.2018 15:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR AS VEFA
10 BATIPARK 22.12.2018 13:00 U17A ULUDAZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
11 DOĞUKENT 22.12.2018 13:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AFŞİN BLD.SPOR
12 DOĞUKENT 22.12.2018 16:00 U17B ELMALARSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
13 BATIPARK 23.12.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR
14 BATIPARK 23.12.2018 13:00 1.Küme B MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
15 BATIPARK 23.12.2018 15:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
16 MERKEZ 1 23.12.2018 11:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
17 MERKEZ 1 23.12.2018 13:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
18 MERKEZ 1 23.12.2018 15:00 U13 Playof ULUDAZSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
19 BELEDİYE 23.12.2018 10:30 U13A AKSUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
20 BELEDİYE 23.12.2018 12:00 BGL17 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. VAN BŞBSPOR
21 BELEDİYE 23.12.2018 14:00 BGL19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. VAN BŞBSPOR
22 BELEDİYE 23.12.2018 16:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
23 DOĞUKENT 23.12.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR EKBEROĞLUSPOR
24 DOĞUKENT 23.12.2018 14:30 U13 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
25 EKİNÖZÜ 23.12.2018 14:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR AS VEFA
26 PAZARCIK 23.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
27 Ç.CERİT 23.12.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*