![FUTBOL SEÇİME GİDİYOR](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2017/08/DSC_0315.jpg)
Kahramanmaraş’ın Taban Birliklerini oluşturan ASKF il birlikte istişareli bir şekilde çalışan TFF İl Temsilciliği ve Müsabakaların icra edilmesinin kovuşlandırılmasını sağlayan İl Tertip Komitesi 13 Ağustos Pazartesi Günü seçime gidiyor. Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve spor il Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşecek seçim için hareketli günler yaşanırken İl Temsilciliği için Mevcut Aday Ali Kazancı tek isim üzerinden seçime gidileceği İl Tertip Komitesi için ise yeni adayların çıkacağı konuşulmaya başladı. İl Tertip Komitesi Kulüpler Temsilciliğinde İlker Yiyen, Ahmet Güler ve Abdurrahman Akbaba geçen yıl oylanarak seçilmişlerdi. Bu sezon ise Adaylık konusunda Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurahman Akbaba yeniden seçim çalışmalarına başlarken yeni dönem için İsmail Avanoğlu, Sinan Yakar gibi yeni isimlerinde aday olacağı ifade ediliyor.