![SKOR İLK YARIDA NETLEŞTİ 1-1](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2018/12/elbistanspor-maç.jpg)
BAL Temsilcimiz Elbistanspor Kendi evinde Gaziantep temsilcisi Ankas İstiklalspor ile 1-1 berabere kaldı. Bölgesel Amatör lig 2.grupta 12.haftanın maçında Elbistan İlçe stadında oynanan Karşılaşmada Elbistanspor 14.dakikada Serkan Kamalak ile 1-0 öne geçti bu gole Feyyaz Bayhan, 19.dakikada Ankas İstiklalspor karşılık verdi ve ilk yarı 1-1 sona erdi. her takım ikinci yarı golü bulamadı ve 1 puana razı oldular. Elbistanspor 2.grupta 18 puana yükseltirken, Ankas İstiklalspor ise 19 puana yükseldi.