![Genç Kızlarda Şampiyon Anadolu Lisesi](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2018/12/Voleybol-2.jpg)
2018-2019 Öğretim Yılı nedeniyle Okullar arası Genç Kızlar Voleybol il birinciliği müsabakaları Kahramanmaraş Anadolu Lisesi ve Türkoğlu Balsuyu M.T.A. Lisesi arasında oynanan maçla sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseler arası Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları son gün oynanan maçlarla sona erdi. Kapalı Spor salonunda oynanan Final müsabakası ile Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Türkoğlu Balsuyu M.T.A. Lisesini mağlup ederek Şampiyon oldu. Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol’da Osman Sayın spor salonunda oynanan müsabakalar sonunda, final müsabakasında Türkoğlu Balsuyu M.T.A.Lisesini mağlup eden, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Türkoğlu Balsuyu M.T.A.L Kahramanmaraş ikincisi oldu. 3.TOKİ Yıldız M.T.A.L olurken, 4.Kahramanmaraş Spor Lisesi oldu.
Kahramanmaraş Anadolu Lisesi ile Türkoğlu Balsuyu M.T.A.L Kahramanmaraş’ı Türkiye Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol gruplarında temsil edecekler. Genç Kızlarda şampiyon olan Kahramanmaraş Anadolu Lisesi oyuncuları elde ettikleri başarıyı maç sonunda doyasıya yaşadı.