![KÜREKTE BRONZ MADALYA GELDİ](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2018/12/Halime-2.jpg)
Salon Kürek (Ergometre) Türkiye Şampiyonasına katılan Kahramanmaraşlı Sporcu Halime Uzungündeş 1000 MT. 04:17,00 derecesi ile Şampiyonayı 3. tamamlayarak Bronz Madalyanın sahibi oldu. Türkiye Kürek Federasyonu tarafından 08 Aralık 2018 tarihinde Özyeğin Üniversitesi Çekme Köy Kampüsü Spor tesislerinde düzenlenen “Salon Kürek (Ergometre) Türkiye Şampiyonasına katılan Kahramanmaraşlı Sporcu Halime Uzungündeş 1000 MT. 04:17,00 derecesi ile Şampiyonayı 3. tamamlayarak Bronz Madalyanın sahibi oldu. Halime Uzungündeş, Kupası ve madalyası ile birlikte Kahramanmaraş Gençlik ve spor il Müdürü Ali İhsan Kabakçı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı genç sporcuya başarı diledi. Genç sporcu Aynı zamanda Futbol hakemliğide yapıyor.