![SOYDAŞ İMZAYI ATTI](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2018/12/47686357_2444722548876192_930440089845104640_n.jpg)
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren Kahramanmaraşspor’da Hayatı Soydaş dönemi başladı.
Kulüp başkanı Ceyhan’la birlikte takımın ilk antrenmanını izleyen Soydaş daha sonra takımı hafta sonu oynayacağı Pendikspor maçına hazırlamaya başladı. Teknik Direktör Hayatı Soydaş ile anlaşmaya varan Kahramanmaraşspor’da Teknik adam Pendikspor maçı için kolları sıvadı. Yeni Teknik Direktör Hayati Soydaş Takımla birlikte ilk mesaisine başlamış oldu. Temsilcimiz Kahramanmaraşspor şok bir kararla Teknik Direktör Mehmet Erdal Alparslan ile yollarını ayırdığını duyurduktan sonra, yeni Teknik patron arayışına girmişti. Geçtiğimiz maç ani bir kararla Teknik Direktör Mehmet Erdal Alparslan ile yollarını ayırdığını duyuran Kahramanmaraşspor Kulüp Yönetimi, Teknik patron arayışlarını başlattı. Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Mehmet Erdal Alparslan dan boşalan Teknik Direktörlük koltuğunu Hayatı Soydaş ile doldurdu. 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren Kahramanmaraşspor’umuzda Hayatı Soydaş dönemi başlıyor. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Teknik Direktör Hayati Soydaş ile masaya oturdu ve prensipte anlaşma sağladı. Ankaragücü, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Denizlispor, Manisaspor , Sivasspor , Ve Adana Demirspor’da Antrenörlük Görevlerinde Bulunan Hayati Soydaş Kahramanmaraşspor da görev alacak. Yardımcılık konusunda ise Kahramanmaraşlı Osman Bozkurt Yeni Teknik Direktör Hayati Soydaş’ın yardımcı Antrenörlük görevini yapacak. Pendikspor hazırlıklarına çıkan Yeni Teknik ekip ilk idmanda takımı tanımaya çalıştı. Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Kahramanmaraşspor sportif direktörü Adnan Erkan’da katıldı. Atılan imzaların ardından Hayati Soydaş sezon sonuna kadar Kahramanmaraşspor’un teknik direktörü olacak.