![KMBB Köklü-Alanlı yolunda…](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2020/07/köklü-1.jpg)
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde başlattığı yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Andırın İlçesi Köklü-Alanlı Mahalleleri arasındaki yolda sathi kaplama çalışmaları başladı.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmalarına Andırın İlçesi’nde de devam ediyor.
KMBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Andırın İlçesi Köklü-Alanlı Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan 6 km. uzunluğunda 6 m. genişliğindeki yolda sathi kaplama çalışmalarına başladı.
Ekiplerin sathi kaplama çalışmalarını tamamlaması ile iki mahalle arasında ulaşım daha da rahatlamış olacak.
![Berat Daş](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/sdrt.jpg)