![CORANA’YA YAKALANAN VEKİLDEN İYİ HABER](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2021/02/mehmetcihatsezal.jpg)
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, koronavirüs nedeniyle karantinaya alındığını bildirilmesi ardından negatif haberi geldi.
Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal,Karantinada olduğu için 12 Şubat Kurtuluş etkinliklerine de katılamayan Sezal: “Covid 19 şüphesiyle bir süre karantinada kalacağım. Maalesef 12 Şubat Kurtuluş etkinliklerinde de olamayacağım. Hemşehrilerime saygıyla arz ederim.” Demişti. Bugün iyi haber geldi. Test negatif…
![Berat Daş](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/sdrt.jpg)