![35 YILDIR KAHVEHANE İŞLETEN VEYSAL KARASAKAL MUHTAR ADAYI OLDU](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/c4b4747a-34df-4d7c-bce6-502f8123c047.jpg)
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Osmaniye’nin Kadirli ilçesi Mustafa Yağız Mahallesi muhtar adayı Veysel Karasakal çalışmalarına devam ediyor.45 yıldır mahallede yaşayan ve 35 yıldır mahallesinde kahvehane işleten Veysal Karasakal,muhtarlık çalışmalarına hız verdi.Mahalleyi karış karış bildiğini ifade eden Veysal Karasakal ” Yıllarım bu mahallede geçti tüm problemleri biliyorum.Mahallemizde eksiklikler çok ve ben muhtar olduğum zaman hepsini tek tek çözeceğim.Telefonum 7/24 açık olacak olup herkes beni istediği zaman arayabilecek.Hizmet etmek için var gücümle mahallem için çalışacağım” Dedi.
![Berat Daş](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/sdrt.jpg)