![TÜFAD yönetiminden Başkan Toptaş’a ziyaret](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2024/06/c6fba8c1-da6d-459d-a6d5-30de20a19940-scaled.jpg)
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Mesut Çanak, yönetim kurulu ile birlikte Onikişubat Belediye Başkanı Hafini Toptaş’ı makamında ziyaret etti.
31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Kahramanmaraş’ın Metropol İlçesi Onikişubat Belediyesine Başkan seçilen Hanifi Toptaş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken bir ziyarette TÜFAD yönetiminden geldi.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, spor ve gençlik konularında görüş alışverişinde bulunulurken, gelecekteki işbirlikleri hakkında da değerlendirmeler yapıldı. Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerinden bahsederek, TÜFAD’ın çalışmalarını takdir ettiğini belirtti. TÜFAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Mesut Çanak ise Onikişubat Belediyesi’nin spor alanındaki desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Toplantının sonunda, iki taraf da sporu geliştirme ve gençlere daha fazla olanak sağlama konusunda birlikte çalışmaya vurgu yapıldı. Ziyaret sonrası ise Başkan Çanak Belediye Başkanı Toptaş’a arkasında 46 Hanifi Toptaş yazılı Mili Takım Forması Hediye etti.
![Berat Daş](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/sdrt.jpg)