![Andırın Belediyesi watsap’ta!](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2024/05/097c1cd8-0aec-44fe-beab-ad3bae16d85c.jpg)
Andırın Belediyesi, vatandaşların taleplerini daha hızlı şekilde iletebilmesi için WhatsApp iletişim hattını hizmete aldığını duyurdu.
Andırın Belediyesi, vatandaşların taleplerini daha hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi için WhatsApp iletişim hattını hizmete aldığını duyurdu. Andırın Belediyesi’nden yapılan açıklamada, tüm taleplerin 0552 561 88 89 numaralı WhatsApp iletişim hatları üzerinden ulaştırabileceği, Şikayet, Görüş ve Önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz ifadelerine yer verdi.
![Berat Daş](https://www.marasexpress.com/wp-content/uploads/2023/12/sdrt.jpg)